Dua Lipa shpallet ndër të veshurat më bukur në BAFTA Awards 2024

Dua Lipa shpallet ndër të veshurat më bukur në BAFTA Awards 2024

11:58, 19/02/2024

Ishte radha e Londrës për të pritur yjet në tapetin e kuq për BAFTA Film Awards 2024.

Një nga ceremonitë më të mëdha në sezonin e shumëpritur të çmimeve të këtij viti, BAFTA Film Awards u zhvillua në Sallën e Festivalit Mbretëror të Qendrës Southbank të Londrës dhe u kompletua me një tapet të kuq të mbushur me yje mes tyre Dua Lipa e Margot Robbie, të cilat janë edhe ndër të veshur më bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco