Kiara dhe Chiara zgjodhën të njëjtin destinacion dhe për pak mund të ishin takuar!

Kiara dhe Chiara zgjodhën të njëjtin destinacion dhe për pak mund të ishin takuar!

20:19, 08/12/2023

Kiara dhe Luizi dy ditë më parë u panë në udhëtimin e tyre të parë pas zbulimit të shtatzënisë të cilin e quajtën “Babymoon”. Destinacioni që kishin zgjedhur ishte, St. Moritz në Zvicër.

Por kemi një “xing”. Edhe Chiara Ferragni me familjen e saj ka zgjedhur të njëjtin destinacion, madje dhe të njëjtin hotel. Epo për pak do të ishin takuar.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco