Mes divorcit me Jonas, Turner kapet duke u puthur me mashkullin misterioz

Mes divorcit me Jonas, Turner kapet duke u puthur me mashkullin misterioz

20:48, 08/12/2023

Sophie Turner ka konfirmuar lidhjen e saj me të dashurin e saj aristokrat britanik Peregrine Pearson. Aktorja e “Game Of Thrones”, 27-vjeçare, e cila është në proces divorci me bashkëshortin e saj Joe Jonas, u pa duke u puthur me pasion trashëgimtarin e perandorisë mediatike, familja e të cilit ka një pasuri neto prej më shumë se 224 milionë funtesh.

Sophie dhe Peregrine, i cili njihet si Perry për miqtë e tij, u panë për herë të parë duke u puthur gjatë një daljeje në tetor, duke nxitur spekulimet se ajo kishte vazhduar pas ndarjes me këngëtarin Jonas Brother, Joe, shkruan DailyMail.

Peregrine është djali i madh dhe trashëgimtari i Michael Pearson, një ish-producent filmi që zotëron një pjesë të rëndësishme të perandorisë mediatike Pearson.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco