Mes Arbenitës dhe Feros, Nina e vogël zgjedh kë do më shumë

Mes Arbenitës dhe Feros, Nina e vogël zgjedh kë do më shumë

18:39, 08/12/2023

Ish-reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli kanë disa muaj që kanë finalizuar ndarjen dhe procedurat e divorcit dhe dyshja tashmë po vazhdojnë të ndarë jetën e tyre.

E vetmja gjë që i lidh është vajza e tyre, Nina e cila tashmë jeton me nënën e saj. Së fundmi përmes një postimi në rrjetet sociale, Fero ka treguar marrëdhënien që ka me të bijën edhe pse nuk jetojnë bashkë.

Ai ka publikuar një video, ku e pyet se kë do më shumë mamin apo babin dhe e vogla i shpreh dashurinë e sinqertë atij duke thënë se do më shumë babin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco