E gjeni dot? Shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista 'Time'

E gjeni dot? Shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista 'Time'

17:53, 06/12/2023

Taylor Swift shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista “Time”.

Artistja la pas emra të tjerë pretendentë si: Vladimir Putin, Margot Robbie, Mbretin Charles apo Sam Altman, në listën e ngushtë për këtë “çmim”.

Vitin e kaluar, ishte presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky dhe “Fryma e Ukrainës” që kryesuan renditjen, për shkak të çështjes së nxehtë të luftës me Rusinë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco