Daddy Yankee tërhiqet nga muzika, arsyen nuk do ta besoni!

Daddy Yankee tërhiqet nga muzika, arsyen nuk do ta besoni!

21:33, 05/12/2023

Daddy Yankee është tërhequr zyrtarisht nga reggaeton-i dhe muzika në përgjithësi.

Ai njoftoi se nga tani e tutje do t’i përkushtohet besimit të tij fetar.

Artisti 46-vjeçar e bëri njoftimin surprizë në një fjalim të gjatë pas performancës finale të hitit të tij global “Gasolina”:

“Njerëzit e mi, kjo ditë për mua është dita më e rëndësishme e jetës sime. Dhe dua ta ndaj me ju, sepse të jetosh një jetë të suksesshme nuk është njësoj si të jetosh një jetë me qëllim.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco