Moderatorja seksi provokon me pozat në bikini minimaliste (FOTO)

Moderatorja seksi provokon me pozat në bikini minimaliste (FOTO)

12:18, 05/12/2023

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë e suksesshme.

Bukuroshja meksikane, e cila është edhe një prezantuese moti dhe një moderatore e suksesshme ka një audiencë të gjerë që e ndjek.

Garcia publikon shpesh foto në rrjetet e saj sociale, të cilat janë mjaft të pëlqyera.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, ku na shfaqet tejet provokuese me bikini të zeza, teksa pozon e mbështetur në një mur.

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco