Cindy Crawford fotografohet e zhveshur në shtrat, pozon me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit

Cindy Crawford fotografohet e zhveshur në shtrat, pozon me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit

10:56, 05/12/2023

Cindy Crawford mund të jetë në dekadën e saj të 60-të, por mbrëmjen e së dielës, më 3 dhjetor, ajo u kujdes që t’i kujtojë audiencës së saj online se ka qenë një nga modelet më seksi në botë.

Në fotot e reja që ka postuar në Instagram, 57-vjeçarja ka ndarë me mbi 8 milionë ndjekësit e saj, foto të rralla të vetes duke pozuar e zhveshur në shtrat, me një çarçaf të mbështjellë rreth trupit.

Ajo është fotografuar duke buzëqeshur, duke mbajtur një aparat telefoni fiks në njërin vesh dhe një revistë.

Postimi i saj mori dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente, përfshirë atë të Naomi Campbell. “Pantera e zezë” hyjnizoi Crawford-in me tre zemra të kuqe.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco