Pas ngjarjeve me Bucin, i dashuri i Santianës habit me reagimin e tij!

Pas ngjarjeve me Bucin, i dashuri i Santianës habit me reagimin e tij!

09:02, 05/12/2023

Santiana Maloku ka marrë një letër nga i dashuri i saj pasi po e priste prej ditësh.

Ai e ka befasuar me një mesazh në spektaklin e ditës së sotme (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2.

Partneri i tha se nuk e priste një gjë të tillë nga ajo, ndonëse akuzat i hodhi ndaj Ylli Dervishit.

Për Bucin tha se e shfrytëzoi për lojë Santianën, duke i thënë se vetë ajo është shumë më e fortë.

Për veprimet e saj, i dashuri i kërkoi që të sqarohen kur të dalë jashtë dhe se tani të vazhdojë lojën dhe të shfaqë veten siç di ajo.

Santiana nga ana tjetër u shpreh shumë e emocionuar dhe i kërkoi falje partnerit të saj.

Ajo tha se do të vazhdojë lojën dhe se nuk do ta zhgënjejë më.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco