Edona e çuditur me veprimet e Blerandos, nuk po arrin ta kuptojë atë

Edona e çuditur me veprimet e Blerandos, nuk po arrin ta kuptojë atë

13:50, 30/11/2023

Blero dhe Edona kanë biseduar rreth temave të ndryshme mbrëmë.

Edona ka thënë për Bleradon se ai është “fake”, dhe se “për të në fillim është interesuar shumë, për tash ka ndryshuar qëndrim”.

Ajo është shprehur e çuditur për veprimet e tij, dhe se nuk mundet ta kuptojë Blerandon aspak.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco