Shqipja: Irritohem kur dikush tenton të më bëjë xheloze

Shqipja: Irritohem kur dikush tenton të më bëjë xheloze

13:22, 30/11/2023

Mbrëmë në dhomën e gjumit, Shqipja ka biseduar me çiftin dhe Lindën se si ndihet nëse personi që ajo është duke folur ose në lidhje mundohet ta bëjë xheloze.

Ajo është shprehur se “nëse kjo gjë ndodh ajo nuk bëhet xheloze, por kjo gjë ia shpif”.

Edhe të tjerët u pajtuan me mendimin e saj.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në likun e mëposhtëm.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco