Lumbardhi puth Albyn

Lumbardhi puth Albyn

11:23, 30/11/2023

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet.

Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në oborrin e shtëpisë ku edhe kanë biseduar për shumë gjëra.

Në një moment, Lumbardhi edhe e ka puthur Albyn pasi nuk janë ndarë nga njëri-tjetri për as edhe një sekondë sa ishin jashtë.

Ndiqni videon.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco