Alby dhe Lumbardhi ankohen dhe kjo është arsyeja

Alby dhe Lumbardhi ankohen dhe kjo është arsyeja

10:39, 30/11/2023

Alby dhe Lumbardhi janë ankuar për blerjen e gjësendeve.

Sipas tyre, janë disa produkte të cilat nuk janë blerë pasi siç thanë ata, përgjegjësit e blerjes kanë thënë se janë “luks”.

Ndiqni videon dhe do kuptoni më shumë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco