Megan Fox zbulon se kishte një shtatzëni ektopike para abortit të fundit

Megan Fox zbulon se kishte një shtatzëni ektopike para abortit të fundit

10:08, 30/11/2023

Aktorja Megan Fox ka folur se kishte një shtatzëni ektopike kur ishte më e re.

37-vjeçarja foli për një abort që kishte përjetuar së bashku me të fejuarin Machine Gun Kelly, i lindur në Colson Baker.

Duke folur për humbjen e shtatzënisë, Fox tha se asaj i kanë ndodhur edhe “gjëra të tjera” për të cilat ende nuk kishte folur publikisht.

“Ajo përvojë ishte shumë më e vështirë nga sa do ta kisha parashikuar, dhe unë me të vërtetë e kam analizuar: “Pse ishte kështu? Çfarë ishte kaq e vështirë për mua?” .

“Sepse kur isha më e re kam pasur një shtatzëni ektopike, kam pasur gjëra të tjera që nuk do t’i them sepse Zoti na ruajt do të bëhet bujë”.

“Por unë kam kaluar probleme të tjera të ngjashme, por jo me dikë me të cilin isha aq e dashuruar”, tha Fox, shkruan People.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco