Rita Ora dhe Taika Waititi ia marrin valles me këngë shqip!

Rita Ora dhe Taika Waititi ia marrin valles me këngë shqip!

16:40, 29/11/2023

Rita Ora, ndodhet prej disa ditësh në Kosovë.

Ajo është bashkë me partnerin e saj, regjisorin Taika Waititi si dhe me disa anëtarë të familjes.

Teksa festoi ditëlindjen e 33-të në Prishtinë, këngëtarja ka qëndruar edhe për festat e Nëntorit.

Rita është parë sërish mbrëmë në një lokal duke u argëtuar me bashkëshortin.

Ajo dhe regjisori nga Zelanda e Re ia kanë marrë valles me disa këngë shqipe ‘tallava’.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco