Kader imiton Ganiun, Lumi e Alby shkrihen së qeshuri

Kader imiton Ganiun, Lumi e Alby shkrihen së qeshuri

14:02, 29/11/2023

Kaderi, Alby dhe Lumbardhi kanë qëndruar sëbashku dhe kanë biseduar.

Ku në një moment Kaderi e imitoi Ganiun.

Lumbardhi dhe Alby po qeshnin me mënyrën se si ajo e imitonte.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco