Albin Kurti publikon pamje të reja nga takimi me Rita Orën (VIDEO)

Albin Kurti publikon pamje të reja nga takimi me Rita Orën (VIDEO)

11:08, 27/11/2023

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka publikuar pamje të reja nga takimi me Rita Orën.

Kurti u përkujdes që këngëtaren ta pres me lule dhe tortë, me rastin e ditëlindjes së saj.

I pari i qeverisë i bëri edhe dhuratë Orës, një libër dhe një pjatë punim artizanal.

Ditën e djeshme, Kurti e quajti “Ditë të paharrueshme”.

Ndër të tjera, ata biseduan edhe për realizimin e disa projekteve me rëndësi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco