SPAK nisi hetimin pasuror pasi emri i doli në përgjimet e ‘SKY’, Elvana Gjata bën postimin e parë në Instagram

SPAK nisi hetimin pasuror pasi emri i doli në përgjimet e ‘SKY’, Elvana Gjata bën postimin e parë në Instagram

19:54, 24/11/2023

SPAK ka nisur një hetim pasuror për këngëtaren e njohur, Elvana Gjata, pasi emri i saj u përmend në përgjimet e Sky Eç, të cilët çuan në burg zyrtarë dhe ish-zyrtarë të shtetit.

Sipas komunikimeve në aplikacionin “SKY” mes Matës dhe Breçanit, i ka thënë se “do t’i dërgojë 500 mijë euro përmes llogarisë së Elvanës”.

Në lidhje me lajmin, Elvana Gjata nuk ka bërë një reagim zyrtar, mirëpo përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, këngëtarja duket se e ka marrë lehtë hetimin, pasi ka lajmëruar koncertin e radhës që do të mbahet mbrëmjen e sotme në Gjermani.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco