Emocionohet Alby! Merr dhuratën e ëmbël nga vajza e saj

Emocionohet Alby! Merr dhuratën e ëmbël nga vajza e saj

17:41, 24/11/2023

Sot ishte një ditë ndryshe për Albyn. Një dhuratë e veçantë ka mbërritur në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’ posaçërisht për të.

Një jastëk në formë zemre dhe një gotë me fytyrën e vajzës së saj për të cilën shpesh thotë se i mungon, Alby është emocionuar dhe përlotur, teksa ndodhej pranë Shqipes, Blerandos dhe Ilirianës.

Loja e Albyt në shtëpinë e famshme ka treguar se ajo ka një karakter të fortë.

Së fundmi është përfshirë në debate të forta, për të cilat banorja në asnjë moment nuk ka degraduar në ofendime, veprim i cili e favorizon në sytë e publikut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco