Kritika e sinqertë e North West për veshjen e Kim Kardashian: Dukesh si një vajzë me fustan të grisur

Kritika e sinqertë e North West për veshjen e Kim Kardashian: Dukesh si një vajzë me fustan të grisur

17:04, 24/11/2023

Në episodin e fundit të 'The Kardashians', North West kritikoi  pamjen e Met Gala të nënës së saj Kim Kardashian në vitin 2023,

Në Met 2023, Kardashian veshi një fustan me perla Schiaparelli dhe zbuloi: "Gjithçka që North dëshiron të bëjë është të vlerësojë veshjet e njerëzve. 

Ajo pëlqen të kritikojë.  Ajo tregoi se vajza e saj 10-vjeçare është "Joan Riversi i ri" dhe në episod North nuk u përmbajt.

 “Ka shumë boshllëqe në perlat. Duket sikur ajo është një vajzë Havajane me fustan të grisur”, tha ajo duke vlerësuar veshjen e Kardashian. 

"Mendoj se e keni gabim këtu. Këto janë perla shumë të shtrenjta, të vërteta. Mendoj se keni nevojë për një mësim mbi perlat... do të shkojmë për vajza vintage, autentike me perla", i shpjegoi Kardashian vajzës së saj. North përfundoi: “Më pëlqejnë perlat. Thjesht nuk më pëlqen që duket, si nga Dyqani Dollar.”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco