Ekskluzive/ SPAK fillon hetim edhe për Elvana Gjatën

Ekskluzive/ SPAK fillon hetim edhe për Elvana Gjatën

14:25, 24/11/2023

Gjatë ditës së sotme Syri.net ka mësuar se SPAK ka nisur hetimet për këngetaren Elvana Gjata.

Dokumenti i mëposhtëm shpjegon nisjen e  hetimeve.

Kjo pas publikimit të mesazheve të sjella nga Franca dhe Belgjika dhe që bënin fjalë për trafikun e drogës së grupeve shqiptare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco