Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, parakalon me fustan rrjetë në tapetin e kuq

Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, parakalon me fustan rrjetë në tapetin e kuq

12:52, 24/11/2023

Në tapetin e kuq të një eventi nga Vogue në Londër, Rita Ora nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, me veshjen e saj ekstravagante.

Këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur me një fustan transparent, që i nxirrte në pah hiret e saj.

Ylli i muzikës kishte zgjedhur të shfaqej pa reçipeta, duke mbuluar modestish hiret me trëndafila të zinj, ndërsa poshtë fustanit të saj rrjetë mbante veshur vetëm tanga nudo.

Vlen të theksohet se 32-vjeçarja dukej mahnitëse me veshjen e zezë rrjetë dhe fiziku i saj tepër i tonifikuar mori vëmendjen e të gjithëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco