'Nuk di të puthësh, e ndyrë' – përplasje e ashpër mes Edonës dhe Shqipës

'Nuk di të puthësh, e ndyrë' – përplasje e ashpër mes Edonës dhe Shqipës

19:41, 23/11/2023

Edona James dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një përplasje të ashpër me njëra-tjetrën gjatë ditës së sotme (e enjte).

Ato duket se kanë filluar ngacmimet me njëra-tjetrën pas nominimeve që u bënë të hënën.Transgjinorja nga Suhareka teksa por qëndronte me banorët e tjerë në oborr e ngacmoi ish-konkurrenten e “Përputhen” me disa fjalë.

“Ti nuk di të puthësh”, iu drejtua ajo ndërkohë që të gjithë të tjerët filluan të qeshnin.

“Të të puthë unë ty njëherë ty të bie të fikët”, ia ktheu Hysenaj në një moment.

Ajo vazhdoi duke e quajtur Edonën, ‘vulgare, të pisët, turpi i shtëpisë, turpi i kësaj tavoline’.

Edona nga ana tjetër vazhdoi sërish me ofendime për Shqipen, ku pati ndërhyrje edhe nga konkurrentët e tjerë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco