Blerando i rrëfehet Albës: Kam punuar në ndërtim

Blerando i rrëfehet Albës: Kam punuar në ndërtim

15:41, 23/11/2023

Alba dhe Blerando e kanë bërë së bashku lojën e mozaikut për çmimin e Prince Caffe.

Ata gjatë kohës që po punonin më mozaik edhe kanë biseduar me njëri-tjetrin.

 

Blerando në një moment i ka treguar Albës se ka punuar një kohë në ndërtimtari, shkruan Klankosova.tv.

“Kam punuar shumë”, është shprehur Blerando.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco