'Blerando ka bashku Bleron me Albën',  kush e thotë?

'Blerando ka bashku Bleron me Albën', kush e thotë?

14:23, 23/11/2023

Adri e ka komentuar lojën e Bleros dhe Blerandos në raport me banorët e tjerë.

Ai i tha Shqipes dhe Ilirjanës se Blerando e ka afruar Albyn të qëndrojë  me ta.

“Blerando i ka bashkuar në shoqëri Bleron dhe Albyn, ndërkaq e ka larguar Azemin”, ka thënë Adri.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco