“Ça mashtruesi që je”, Shqipja ia thotë në sy Yllit

“Ça mashtruesi që je”, Shqipja ia thotë në sy Yllit

14:05, 23/11/2023

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Ylli kanë biseduar së bashku.

Ata kanë folur për tema të ndryshme, ku në një moment ajo i ka thënë atij mashtrues.

“Ça mashtruesi që je”, është shprehur Shqipja, drejtuar Yllit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco