'Ke dështuar në estradë, do dështosh edhe këtu', i tha Buci, Bleros

'Ke dështuar në estradë, do dështosh edhe këtu', i tha Buci, Bleros

13:34, 23/11/2023

Ylli i ka treguar Santianës bisedën e tij me Ganinë dhe Bleron.

Për këtë të fundit, Buci i tregoi Santianës se ia ka lëshu “katër llafe” dhe kaq. Santiana kureshtare të dijë për më shumë e pyet Bucin se çfarë i ka thënë Bleros.

“I thash ti ke dështu në estradë, dhe qysh ke dështu aty ki me dështu edhe këtu”, tha Buci.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco