Santiana thotë se Kaderi është fanse e Bleros

Santiana thotë se Kaderi është fanse e Bleros

12:55, 23/11/2023

Në një diskutim mes Gani Gërmisë, Bucit dhe Santianës, është përmendur shantazhi, megjithatë nuk dihej saktë se për çfarë po flitej.

Gjithsesi, Gania paralajmëroi Bucin dhe Santianën për Kaderin, për të cilën tha se ajo po “cicëron te baba”, në kuptimin që banorja e re po “spiunon tek Blero”.

“Ajo është fanse e Bleros, e ka pranuar haptazi”, tha Santiana ndër të tjera.

Ndiqni videon.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco