'Luzin e kuptoj pse e hoqe...' Efi zbulon arsyen pse hoqi nga Instagrami Romeon

'Luzin e kuptoj pse e hoqe...' Efi zbulon arsyen pse hoqi nga Instagrami Romeon

10:28, 19/11/2023

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ishte e ftuara e kësaj të premteje në pjesën e dytë të emisionit “Më lër të flas”, në ekranin e Top Channel.

Efi pas përfundimit të reality show-t vendosi që të rrinte larg ekranit, larg vëmendjes së opinionit publik. Gjatë intervistës, ajo zbuloi arsyen e këtij vendimi.

Dhedhes u shpreh se hyrja për herë të dytë në BB VIP ka ndikuar si emocionalisht ashtu edhe psikologjikisht, e për këtë arsye ka dashur që të qëndronte larg qendrës së vëmendjes së publikut.

Por jo vetëm kaq pasi ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri rrëfeu disa detaje të jetës së saj. Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeo Veshajn, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

Pjesë nga intervista:

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.

Romeo: Pse?

Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

Efi: U lëndove shumë?

Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të japi edhe like madje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco