‘Fake, fake’/ Linda e pakënaqur me sjelljet e banores së re

‘Fake, fake’/ Linda e pakënaqur me sjelljet e banores së re

09:51, 19/11/2023

Banorja e re e ‘Big Brother Vip Kosova’ ka sjellë dinamika të reja në shtëpi. Disa nga konkurrentët po shoqërohen me të dhe po përpiqen ta njohin më mirë, ndërsa disa të tjerë thonë se kanë ngelur të zhgënjyer nga sjelljet e saj.

Një gjë që ata kanë vërejtur është se ajo i ka pyetur disa banorë për emrat e tyre, duke pretenduar se nuk i njeh. Linda tregon se kur ajo ka hyrë në shtëpi, e ka pritur mirë me përqafime, ndërsa banorja e re ka thënë që vetëm Alby e ka pritur.

“Urdhëro, e unë a të përqafa? Fake, fake”, thotë Linda

“Edhe kam ni që këngëtar këtu është Blero”, u tregon Linda banorëve fjalët e saj.

“Domethënë ne të tjerët s’po ekzistoshim”, shprehet Linda e acaruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco