“Kurrë në jetë mos ma bë me gisht”, debat i ashpër mes Ganiu dhe Bleros

“Kurrë në jetë mos ma bë me gisht”, debat i ashpër mes Ganiu dhe Bleros

10:02, 19/11/2023

Debati mes Bleros dhe Ganisë është ashpërsuar, pasi këngëtari i tha këtij të fundit se “të zbërthej dhe të bëjë me fol me vete”.

Ndërsa, Gania iu përgjigj duke i thënë “kurrë në jetë mos të bëjë vaki të ma bësh me gisht më”.

“Visar Dermaku të interesoi se kush është. Visar Dermaku është një djalë me plot krenari dhe me karakter të fortë”, tha Gania.

Ndërsa, Blero iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke harxhu kartat o Visar, ti e ke harxhu ajrin tënd, të njoh prej jashtë dhe e di kush je”.

Debati mes Bleros dhe Ganisë është ashpërsuar, pasi këngëtari i tha këtij të fundit se “të zbërthej dhe të bëjë me fol me vete”. Ndërsa, Gania iu përgjigj duke i thënë “kurrë në jetë mos të bëjë vaki të ma bësh me gisht më”. “Visar Dermaku të interesoi se kush është. Visar Dermaku është një djalë me plot krenari dhe me karakter të fortë”, tha Gania. Ndërsa, Blero iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke harxhu kartat o Visar, ti e ke harxhu ajrin tënd, të njoh prej jashtë dhe e di kush je”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco