'A po mendon që kam ndonjë pëlqim ndaj teje a', përplasen Linda dhe Ganiu

'A po mendon që kam ndonjë pëlqim ndaj teje a', përplasen Linda dhe Ganiu

08:50, 19/11/2023

Linda dhe Gania kanë pasur një debat mes tyre, ku ajo i tha se afrohet tek fytyra e më pas i thotë se “po më provokon”.

Ajo e pyeti Ganinë se “pse m’u rrasshe sot tek fytyra kur ushtrojsha”, ndërsa Gania iu përgjigj duke i thënë “janë pamjet dhe janë reagimet e tua”.

“Janë reagimet që qeshja se më vinte keq se po ndihem në siklet. Pse a po mendon që kam ndonjë pëlqim ndaj teje a?”, tha Linda.

Kurse, Gania iu përgjigjë duke i thënë “çfarë pëlqimi oj çikë, ti je njeriu i fundit, pasha të madhin Zot as në qilima me më ra sytë nuk t’i lëshojë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco