20 vjet miqësi, Diellza dhe Afërdita prishen

20 vjet miqësi, Diellza dhe Afërdita prishen

21:33, 18/11/2023

Për shumë vite mike të ngushta, mirëpo duket se Diellza Kolgeci dhe Afërdita Pacarada kanë acaruar raportet.

Prive arriti të mbledhë informacione mbi këtë zhvillim dhe materiali i mëposhtëm ua sjell të gjitha detajet.

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco