Dikur shokë te Spanja, Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit të cilit ja dedikoi Pique-së

Dikur shokë te Spanja, Ramos i dorëzon Shakirës çmimin për këngën e vitit të cilit ja dedikoi Pique-së

20:09, 18/11/2023

Këngëtarja Shakira fitoi çmimin “Grammy Latin 2023” për Këngën e Vitit “BZRP Music Sessions #53” e cila ia dedikoi tradhëtisë së ish-partnerit të saj Zherard Pike.

Për ironi të fatit çmimi iu dorëzua nga Serxhio Ramos, ish-shoku i Pikesë në kombëtaren e Spanjës. Kënga e kolumbianes bëri namin në të gjithë botën për shkak se thumbonte hapur ish-mbrojtësin e Barcelonës si dhe partneren e tij të re, Klara Kia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco