‘Gjysma ime’ publikohet nga Bloody dhe Floriani

‘Gjysma ime’ publikohet nga Bloody dhe Floriani

19:25, 18/11/2023

Janë bërë bashkë për një duet.

E, në kanalin Youtube, Bloody ka lansuar projektin e përbashkët me Florianin, shkruan Syri Kosova.

Kënga quhet ‘Gjysma ime’ dhe u punua nga Edlir Begolli, me tekst të Bloodyt dhe Altin Tirona.

“Gjysma ime” u finalizua edhe me klip nga Urban Films.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco