Sefë Duraj dhe Gentjana Gjergji thyejnë kufijtë me këngën e re

Sefë Duraj dhe Gentjana Gjergji thyejnë kufijtë me këngën e re

18:02, 18/11/2023

Sefë Duraj dhe Gentjana Gjergji kanë publikuar projektin e ri muzikor.

“Dashnia e Gurbetqarit” quhet kënga me tekst të Ismajl Fazliut.

Për muzikën është përkujdesur Ismet Balaj ndërkaq videoklipi është realizuar nga Artfron MeDia.

Videoklipi sjell Durajn dhe Gjergjin në veshje tradicionale, të shoqëruar nga instrumentet shqiptare të muzikës.

Ndiqeni këngën më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco