Çapaçulja ime: Zaimina Vasjari uron të bijën për ditëlindje me shprehjen e Luiz Ejllit

Çapaçulja ime: Zaimina Vasjari uron të bijën për ditëlindje me shprehjen e Luiz Ejllit

07:31, 31/01/2023

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë në 21 mars të këtij viti.

Ditën e djeshme vajza e madhe e saj ka festuar pesë vjetorin e lindjes dhe për këtë këngëtarja ka organizuar një festë.

Zaimina sot ka postuar në Instagram disa foto me vajzën dhe pamje nga festa, duke uruar publikisht vogëlushen e saj.

 
Ajo çfarë mori vëmendje ishte mënyra se si ajo e quan, “Çapaçulja ime”, një shprehje e populluar tashmë në Shqipëri e përdoruar nga banori i “Big Brother Vip 2”, Luiz Ejlli.

Epo me këtë gjithashtu Zaimina na ka treguar se është edhe një mbështetëse e Luizit përsa i përket banorëve të “BBV2”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco