I dedikoi këngë ish-bashkëshortit, Miley Cyrus thyen një rekord

I dedikoi këngë ish-bashkëshortit, Miley Cyrus thyen një rekord

09:27, 26/01/2023

Miley Cyrus ka thyer një rekord me këngën e saj “Flowers”.

Bëhet fjalë për transmetimin një javor në ‘Spotify’.

Nga 13 deri më 19 janar, kjo këngë është transmetuar mbi 96 milionë herë

Kënga thuhet se është dedikim për divorcin nga aktori Liam Hemsworth dhe u publikua në datën e lindjes së tij, me 13 janar.

“Flowers” ishte në krye të “Billboard Hot” gjatë gjithë javës.


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco