Pas shtrimit në spital, Travis Barker zbulon si është gjendja e tij shëndetësore

Pas shtrimit në spital, Travis Barker zbulon si është gjendja e tij shëndetësore

09:50, 05/07/2022

Travis Barker ka konfirmuar se problemet me pankreasin e detyruan të shtrohej në spital.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory” ai ka shkruar:

“Unë hyra për një endoskopi të hënën dhe ndihesha shumë mire. Por pas darkës, pata dhimbje të tmerrshme dhe që atëherë jam shtruar në spital. Jam shumë shumë mirënjohës që me trajtim intensiv aktualisht jam shumë më mirë”-tha ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco