25 vjeçari rrëfen tmerrin që ka përjetuar në emisionin “It’s my love”, më rrahën dhe tentuan të më përdhunojnë

25 vjeçari rrëfen tmerrin që ka përjetuar në emisionin “It’s my love”, më rrahën dhe tentuan të më përdhunojnë

17:35, 05/02/2021

Qëndrim Pllana u bë i njohur që kur hyri në emisionin “It’s my love”.

Ai u inkuadrua në këtë emision për të gjetur fatin e jetës, por duket që brenda ndodhi diçka që së priti.

Vizita në Shqipëri që 25 vjeçarit i doli më ndryshe se që e kishte menduar i solli edhe disa probleme shëndetësore. Këto pretendon se i ka marrë nga lëndimet që ia kanë bërë protagonistët e programit.

Në një intervistë të dhënë në T7, ai akuzon Kreshnik Husajn, i njohur si Kika, për tentim dhunimi seksual dhe dhunë fizike të ushtruar ndaj tij.

“Ishim në Golem në hotelin “Fafa”, ku kemi ndenjur të gjithë por në mbrëmje ndodhi diçka që se kam kuptu. Në mëngjes me hapen derën dhe filluan të më godasin secili prej stafit që kanë qenë”, tha ai

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco