Dafina ka disa fjalë për ish-doktorin e UÇK-së

Dafina ka disa fjalë për ish-doktorin e UÇK-së

16:40, 05/02/2021

Dafina Dauti njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por, së fundmi, ka bërë një postim më ndryshe, shkruan Syri Kosova.

Dafina ka hedhur fotografinë e Fadil Bekës, kandidatin për deputet nga radhët e PDK-së, për të cilin ka kërkuar votën.

Ja postimi i saj:

Familjare?, miq, shoqe?ri e kolege?!

Ne? zgjedhjet e 14 shkurtit te? ke?tij viti ke?rkoj besimin dhe vote?n tuaj pe?r një njeri të veçant për mua, ai është Dr. Fadil Beka.

Dr. Fadil Beka ishte ndër mjekët e parë të UÇK-së, kontributi i tij për vendin vazhdoi edhe pas luftës si një ndër mjekët më të respektuar të Republikës së Kosovës!

Çdo votë e juaj për Dr. Fadil Bekën do të më nderonte mua dhe atë pa masë!

14 Shkurt, PDK #134, Dr. Fadil Beka #55

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco