Pas 3 vitesh, Gold AG i mundësohet vizita e varrit të babait në Preshevë!

Pas 3 vitesh, Gold AG i mundësohet vizita e varrit të babait në Preshevë!

16:07, 05/02/2021

Gold Ag i ishte ndaluar të shkonte në Preshevë për shkak të disa këngëve të tij.

Por, kjo ndalesë tashmë është pezulluar dhe Ariani ka arritur të shkoj në vendin e tij.

E vizita atje padyshim se për të ka shumë rëndësi pasiqë ka vizituar varrin e babait të tij.

E nga ky moment ka ndarë një imazh e një dedikim mjaft emocional.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco