Harrojeni Selenën brune! Këngëtarja shëtit rrugëve të New York me flokë shumëngjyrëshe

Harrojeni Selenën brune! Këngëtarja shëtit rrugëve të New York me flokë shumëngjyrëshe

15:46, 05/02/2021

Është e rrallë të shohësh Selena Gomez pa flokët e saj brune.

Themeluesja e Rare Beauty, 28 vjeçe, dukej pothuajse e panjohur kur doli në New York City me një paruke pastel këtë javë.

Në fotot e shpërndara nga stilistja e saj  Evanie Frausto, Gomez shoqëroi kaçurrelat me ngjyrë karamele me një pallto Louis Vuitton dhe një bluzë blu..

Ndërsa Frausto, etiketoi shoqen e Gomez, Anna Collins dhe stilistin Dean DiCriscio në një foto të yllit, është e paqartë nëse ylli 'do të jetë në një projekt të ardhshëm ose nëse këngëtarja "Lose You to Love Me" thjesht po ndryshonte pamjen e saj.

Megjithëse ylli i pop-it qëndroi në flokët e saj brune për videoklipin e saj "De Una Vez"  në Janar, ajo veshi aksesorë flokësh me lule si një dremitje e Frida Kahlo.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco