Ermal Mamaqi mashtron artistët

Ermal Mamaqi mashtron artistët

14:10, 05/02/2021

Ermal Mamaqi është një nga komedianët më të njohur shqiptar.

Ai një shaka e ka bërë me artistët shqiptarë, të cilët i ka bëre pre e kamerës, shkruan Syri Kosova.

Kur i ftonte të bënin foto, në fakt Ermali i xhironte dhe bënte video.

Më poshtë i keni dhe reagimet e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco