Duket shumë e re, por, ja sa vjeçare u bë sot Adriana Matoshi

Duket shumë e re, por, ja sa vjeçare u bë sot Adriana Matoshi

10:39, 05/02/2021

Aktorja kosovare, Adriana Matoshi, sot ka festë.

Ajo feston ditëlindjen dhe u bë 41 vjeçe, ani pse nuk e tregon këtë moshë, pasi, duket shumë e re në pamje, shkruan Syri Kosova.

Që nga ndërrimi i datave, Adriana ka pranuar urime të shumta nga njerëzit e saj të zemrës dhe fansat.

Nga ana tjetër, këtë vit, aktorja feston e përmbushur pasi është në lidhje dashurie dhe po garon edhe për deputete nga radhët e LVV-së.

Për Adrianën urojmë edhe shumë vite tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco