Phoebe Bridgers thotë se Marilyn Manson kishte një 'dhomë përdhunimi' në shtëpinë e tij

Phoebe Bridgers thotë se Marilyn Manson kishte një 'dhomë përdhunimi' në shtëpinë e tij

10:25, 05/02/2021

Muzikantja Phoebe Bridgers thotë se ajo shkoi në shtëpinë e Marilyn Manson një herë me disa miq, dhe ai i tregoi asaj "dhomën e tij të përdhunimit".

Këngëtarja e "Motion Sickness" u bë gruaja e fundit që bëri akuza kundër rokerit gotik, kur ajo shkroi në Twitter të enjten se ajo vizitoi shtëpinë e Manson disa vjet më parë dhe ai i tregoi teksa mburrej’ dhomën e përdhunimeve’.

"Unë shkova në shtëpinë e Marilyn Manson kur isha adoleshente me disa miq," shkroi 26-vjeçarja në Tëitter.

“Unë isha një fanse e madhe e tij. Ai më tregoi një dhomë që e qunate  "dhoma e përdhunimit", mendova se ishte thjesht ndjenja e humorit të tij të tmerrshëm por aty ndalova së qeni tifoze e tij ”.

Në një shkrim tjetër ajo shtoi, "Menaxhmenti dinte, banda e dinte. Tani bëjnë sikur janë të tronditur dhe të tmerruar, është me të vërtetë patetike. ” 

Të hënën, aktorja Evan Rachel Wood akuzoi Manson ,akuzoi  ish të fejuarin e saj, se e kishte torturuar dhe poshtëruar gjatë gjithë marrëdhënies së tyre.

Më vonë të hënën, ish-ylli i pornografisë Jenna Jameson tha se  Manson  e kafshoi atë gjatë seksit dhe fantazonte se do ta digjte të gjallë.

Rose McGowan, e cila ishte e fejuar me Manson për dy vjet para ndarjes së tyre në 2001, shkroi në Twitter të martën, "Unë qëndroj me Evan Rachel Wood."

Ajo shkroi në Twitter, "Kult i Hollivudit, fama dhe industria e muzikës duhet të ndalohet nga mbrojtja e grabitqarëve ".

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco