E turpshme: Publikohet një video e konkurrentëve të ‘Përputhen’, duke kryer marrëdhënie në makinë

E turpshme: Publikohet një video e konkurrentëve të ‘Përputhen’, duke kryer marrëdhënie në makinë

10:35, 05/02/2021

Një video është shpërndarë ditëve të fundit në rrjete sociale.

Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri, aty thuhet se shihen dy konkurrentë të emisionit Përputhen.

Nuk dihet se çka kanë qenë duke bërë dyshja në veturë, megjithatë, vetëm shihet se janë në pjesën e pasme të makinës.

Për më tepër shikoni videon dhe reagimin e tyre…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco