Edhe tri ditë nga kënga e Feros dhe Morenës

Edhe tri ditë nga kënga e Feros dhe Morenës

10:23, 05/02/2021

Fero e Morena janë bërë bashkë.

Ata do e sjellin këngën që e kanë punuar dhe ky lansim nuk do vonojë shumë, shkruan Syri Kosova.

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, ka qenë Fero ai i cili tregoi se kënga e tyre do publikohet pas tri dite.

Se çka kanë sjell ata, presim të shohim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FERO (@ferofera)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco