Pas akuzave për produksionin, Ledjana vendos të largohet nga 'Përputhen'

Pas akuzave për produksionin, Ledjana vendos të largohet nga 'Përputhen'

09:16, 19/01/2021

Gjatë trasnmetimit të 'Përputhen Prime’ Lejdana reagoi shumë ashpër ndaj produksionit të ‘Përputhen’.

Kjo, pasi në emision u transmetua një pjesë nga takimi i saj me Mevlanin, pjesë në të cilën Ledjana mendonte se kamerat ishin të fikura.

Gjate këtij minutazhi, Ledjana dukej mjaft e afërt me Mevlanin, teksa rrinin të përqafuar.

Ledjana, tha se ky xhest ishtë një 'futje pas shpine’ nga produksioni, dhe ndërkohë moderatorja Bora Zemani i sygjeroi të largohej, meqë po ngre këto akuza të rënda për programin.

Ndërsa, ditën e djeshme në ‘Përputhen’, Ledjana u shpreh se do të largohet disa ditë nga programi.

Sipas saj, i duhet kohë për të marrë veten dhe për t’u përshtatur.

Ndërkohë, Melisa, i kërkoi falje nëse arsye për këtë janë bërë debatet e shumta që ato kanë pasur me njëra-tjetrën.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco