Harika humb jetën, Kader arratiset, por një e papritur ndodh, sot në 'Lule të vetmuara'

Harika humb jetën, Kader arratiset, por një e papritur ndodh, sot në 'Lule të vetmuara'

08:48, 19/01/2021

Kader arrin të arratiset nga shtëpia ku Ezhder e ka burgosur.

Por shumë shpejt bie sërish në kthetrat e Ezhderit.

Ali dhe Feride arrijnë të gjejnë të gjallë vogëlushen që po kërkonin.

Gjendja e Harikës përmirësohet.

Ezhder e kërcënon të mos flasë përndryshe nuk do e shohë më kurrë nënën e saj.

Meral pyet Harikën për vendndodhjen e Kaderit por ajo nuk mund të flasë.

Toprak kupton që Ali e pëlqen Ejlylin por e ndalon atë.

Songyl dhe Gynej shpërngulen në shtëpi të re por problemet për ta nuk kanë të sosur me rikthimin e Selinit.

Gjendja e Harikës përkeqësohet.

Ajo nuk arrin dot t’i mbijetojë plagëve të marra pas aksidentit./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco